-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 16.875" Width 15.875" Depth 2.5" Radiator Height 17.5" Width 20.625" Depth 3.75" Radiator w/Brackets Height n/a Width 23.25" Depth n/a
9071646-00 : RADIATOR
9071646-00
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 16.875" |
| Width | 15.875" |
| Depth | 2.5" |
| Radiator | |
| Height | 17.5" |
| Width | 20.625" |
| Depth | 3.75" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | 23.25" |
| Depth | n/a |
Collection: Cooling Parts
Price:
$1,428.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.