-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 17.375" Width 18.875" Depth 4" Radiator Height 19.125" Width 23.75" Depth 4.875" Radiator w/Brackets Height n/a Width n/a Depth n/a
5820038-29 : RADIATOR
5820038-29
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 17.375" |
| Width | 18.875" |
| Depth | 4" |
| Radiator | |
| Height | 19.125" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 4.875" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | n/a |
| Depth | n/a |
Collection: Cooling Parts
Price:
$756.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.