-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 19.5" Width 19" Depth 2.375" Radiator Height 19.875" Width 23.875" Depth 3.375" Radiator w/Brackets Height 21.75" Width n/a Depth n/a
5800133-93 : RADIATOR
5800133-93
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 19.5" |
| Width | 19" |
| Depth | 2.375" |
| Radiator | |
| Height | 19.875" |
| Width | 23.875" |
| Depth | 3.375" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | 21.75" |
| Width | n/a |
| Depth | n/a |
Collection: Cooling Parts
Price:
$630.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.