-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 16.25" Width 15.625" Depth 2.375" Radiator Height 17.5" Width 20.625" Depth 3.25" Radiator w/Brackets Height 18.1875" Width 24.125" Depth n/a
4968970 : RADIATOR
4968970
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 16.25" |
| Width | 15.625" |
| Depth | 2.375" |
| Radiator | |
| Height | 17.5" |
| Width | 20.625" |
| Depth | 3.25" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | 18.1875" |
| Width | 24.125" |
| Depth | n/a |
Collection: Brake Parts
Price:
$406.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.