-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 17.625" Width 19" Depth 2" Radiator Height 18.9375" Width 22.875" Depth 3.125" Radiator w/Brackets Height n/a Width n/a Depth n/a
4293334 : RADIATOR
4293334
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 17.625" |
| Width | 19" |
| Depth | 2" |
| Radiator | |
| Height | 18.9375" |
| Width | 22.875" |
| Depth | 3.125" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | n/a |
| Depth | n/a |
Collection: Brake Parts
Price:
$697.20
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.