-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 14.875" Width 18.75" Depth 1.75" Radiator Height 19.6875" Width 20" Depth 3.25" Radiator w/Brackets Height n/a Width 22.25" Depth n/a
21460-6G101-D : RADIATOR
21460-6G101-D
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 14.875" |
| Width | 18.75" |
| Depth | 1.75" |
| Radiator | |
| Height | 19.6875" |
| Width | 20" |
| Depth | 3.25" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | 22.25" |
| Depth | n/a |
Collection: Cooling Parts
Price:
$417.20
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.