-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 17.625" Width 17.75" Depth 1.875" Radiator Height 18.5" Width 22.125" Depth 2.875" Radiator w/Brackets Height n/a Width 24.75" Depth 3.375"
2066914 : RADIATOR
2066914
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 17.625" |
| Width | 17.75" |
| Depth | 1.875" |
| Radiator | |
| Height | 18.5" |
| Width | 22.125" |
| Depth | 2.875" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | 24.75" |
| Depth | 3.375" |
Collection: Brake Parts
Price:
$266.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.