-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 19" Width 18.875" Depth 2.375" Radiator Height 20" Width 23.75" Depth 3.25" Radiator w/Brackets Height 22" Width n/a Depth n/a
2038184 : RADIATOR
2038184
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 19" |
| Width | 18.875" |
| Depth | 2.375" |
| Radiator | |
| Height | 20" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 3.25" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | 22" |
| Width | n/a |
| Depth | n/a |
Collection: Brake Parts
Price:
$728.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.