-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 18.25" Width 17.75" Depth 1.875" Radiator Height 18.5" Width 21.875" Depth 3" Radiator w/Brackets Height n/a Width 24.25" Depth n/a
16420-N207071 : RADIATOR
16420-N207071
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 18.25" |
| Width | 17.75" |
| Depth | 1.875" |
| Radiator | |
| Height | 18.5" |
| Width | 21.875" |
| Depth | 3" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | 24.25" |
| Depth | n/a |
Collection: Cooling Parts
Price:
$406.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.