-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 17.25" Width 17.75" Depth 2" Radiator Height 18.25" Width 22" Depth 2.1875" Radiator w/Brackets Height 19" Width 24.5" Depth 4"
16410-U1201-METAL : RADIATOR (ALUMINUM TANK)
16410-U1201-METAL
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 17.25" |
| Width | 17.75" |
| Depth | 2" |
| Radiator | |
| Height | 18.25" |
| Width | 22" |
| Depth | 2.1875" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | 19" |
| Width | 24.5" |
| Depth | 4" |
Collection: Brake Parts
Price:
$385.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.