-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 16.5" Width 20" Depth 1.75" Radiator Height 17.875" Width 24.875" Depth 3.5" Radiator w/Brackets Height 18.5" Width 27.625" Depth n/a
16410-2365171 : RADIATOR
16410-2365171
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 16.5" |
| Width | 20" |
| Depth | 1.75" |
| Radiator | |
| Height | 17.875" |
| Width | 24.875" |
| Depth | 3.5" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | 18.5" |
| Width | 27.625" |
| Depth | n/a |
Collection: Cooling Parts
Price:
$714.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.