-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 16.875" Width 17" Depth 1.875" Radiator Height 11.875" Width 22" Depth 3.5" Radiator w/Brackets Height 18.625" Width 25" Depth 4"
16410-1300071 : RADIATOR
16410-1300071
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 16.875" |
| Width | 17" |
| Depth | 1.875" |
| Radiator | |
| Height | 11.875" |
| Width | 22" |
| Depth | 3.5" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | 18.625" |
| Width | 25" |
| Depth | 4" |
Collection: Cooling Parts
Price:
$834.38
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.