-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 20.25" Width 23" Depth 2.9375" Radiator Height 26" Width 23.25" Depth 4.4375" Radiator w/Brackets Height n/a Width 25.5" Depth 6.25"
5800338-51 : RADIATOR
5800338-51
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 20.25" |
| Width | 23" |
| Depth | 2.9375" |
| Radiator | |
| Height | 26" |
| Width | 23.25" |
| Depth | 4.4375" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | 25.5" |
| Depth | 6.25" |
Collection: Cooling Parts
Price:
$805.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.