-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 22" Width 20.75" Depth 2.375" Radiator Height 27" Width 22.5" Depth 3.25" Radiator w/Brackets Height 22" Width 30" Depth 4.375"
3EC-04-A2510 : RADIATOR
3EC-04-A2510
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 22" |
| Width | 20.75" |
| Depth | 2.375" |
| Radiator | |
| Height | 27" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 3.25" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | 22" |
| Width | 30" |
| Depth | 4.375" |
Collection: Brake Parts
Price:
$553.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.