-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 17.5" Width 19.625" Depth 1.875" Radiator Height 17.75" Width 24.625" Depth 3.5" Radiator w/Brackets Height n/a Width 27.25" Depth 4"
238G2-10102 : RADIATOR
238G2-10102
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 17.5" |
| Width | 19.625" |
| Depth | 1.875" |
| Radiator | |
| Height | 17.75" |
| Width | 24.625" |
| Depth | 3.5" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | 27.25" |
| Depth | 4" |
Collection: Cooling Parts
Price:
$336.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.