-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 22" Width 20.5" Depth 3.375" Radiator Height 24" Width 26" Depth 4.875" Radiator w/Brackets Height n/a Width n/a Depth n/a
2102313 : RADIATOR
2102313
| Dimensions (Inches) | |
| Core | |
| Height | 22" |
| Width | 20.5" |
| Depth | 3.375" |
| Radiator | |
| Height | 24" |
| Width | 26" |
| Depth | 4.875" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | n/a |
| Depth | n/a |
Collection: Brake Parts
Price:
$1,393.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.