-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 17" Width 18" Depth 1.75" Radiator Height 18.125" Width 23" Depth 3.5" Radiator w/Brackets Height 18.75" Width n/a Depth n/a
2060012 : RADIATOR
2060012
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 17" |
| Width | 18" |
| Depth | 1.75" |
| Radiator | |
| Height | 18.125" |
| Width | 23" |
| Depth | 3.5" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | 18.75" |
| Width | n/a |
| Depth | n/a |
Collection: Brake Parts
Price:
$630.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.