-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 19.75" Width 25" Depth 3.625" Radiator Height 26" Width 23.5" Depth 4" Radiator w/Brackets Height n/a Width 26.375" Depth n/a
93701-50100 : RADIATOR
93701-50100
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 19.75" |
| Width | 25" |
| Depth | 3.625" |
| Radiator | |
| Height | 26" |
| Width | 23.5" |
| Depth | 4" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | 26.375" |
| Depth | n/a |
Collection: Brake Parts
Price:
$665.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.