-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 14.375" Width 19.25" Depth 1.75" Radiator Height 18.625" Width 20" Depth 3.375" Radiator w/Brackets Height n/a Width 22.25" Depth 4.75"
91401-25600 : RADIATOR
91401-25600
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 14.375" |
| Width | 19.25" |
| Depth | 1.75" |
| Radiator | |
| Height | 18.625" |
| Width | 20" |
| Depth | 3.375" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | 22.25" |
| Depth | 4.75" |
Collection: Brake Parts
Price:
$406.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.