-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 13" Width 19.375" Depth 1.5" Radiator Height 16.75" Width 20.25" Depth 3" Radiator w/Brackets Height n/a Width 22.375" Depth 4.5"
91301-00400 : RADIATOR
91301-00400
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 13" |
| Width | 19.375" |
| Depth | 1.5" |
| Radiator | |
| Height | 16.75" |
| Width | 20.25" |
| Depth | 3" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | 22.375" |
| Depth | 4.5" |
Collection: Brake Parts
Price:
$697.20
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.