-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 16.625" Width 17.75" Depth 2.5" Radiator Height 17.625" Width 18.75" Depth 3.25" Radiator w/Brackets Height 19" Width 26.125" Depth 3.875"
4968968 : RADIATOR
4968968
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 16.625" |
| Width | 17.75" |
| Depth | 2.5" |
| Radiator | |
| Height | 17.625" |
| Width | 18.75" |
| Depth | 3.25" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | 19" |
| Width | 26.125" |
| Depth | 3.875" |
Collection: Brake Parts
Price:
$476.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.