-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 19.25" Width 19.75" Depth 2.625" Radiator Height 20" Width 24.5" Depth 3.25" Radiator w/Brackets Height 20" Width 27.375" Depth 4"
16410-U300071 : RADIATOR
16410-U300071
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 19.25" |
| Width | 19.75" |
| Depth | 2.625" |
| Radiator | |
| Height | 20" |
| Width | 24.5" |
| Depth | 3.25" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | 20" |
| Width | 27.375" |
| Depth | 4" |
Collection: Cooling Parts
Price:
$945.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.