-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 16.875" Width 17" Depth 2.75" Radiator Height 17.625" Width 21.875" Depth 3.25" Radiator w/Brackets Height 19.625" Width 20" Depth 4"
16410-U100071 : RADIATOR
16410-U100071
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 16.875" |
| Width | 17" |
| Depth | 2.75" |
| Radiator | |
| Height | 17.625" |
| Width | 21.875" |
| Depth | 3.25" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | 19.625" |
| Width | 20" |
| Depth | 4" |
Collection: Cooling Parts
Price:
$1,048.37
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.