-
Description
Dimensions (Inches) Core Height 19.5" Width 19" Depth 2.625" Radiator Height 19.875" Width 24" Depth 3.25" Radiator w/Brackets Height n/a Width 24.5" Depth 4.75"
1474684 : RADIATOR
1474684
| Dimensions (Inches) | |
|---|---|
| Core | |
| Height | 19.5" |
| Width | 19" |
| Depth | 2.625" |
| Radiator | |
| Height | 19.875" |
| Width | 24" |
| Depth | 3.25" |
| Radiator w/Brackets | |
| Height | n/a |
| Width | 24.5" |
| Depth | 4.75" |
Collection: Brake Parts
Price:
$546.00
customers are viewing this product
2
bought from stores in last
8
days
Shipping Fee by Country:
Click, Buy, Collect
Self Pickup available for all international orders.
Fast Delivery
Express shipping options available with all major forwarders.
Hassle-Free Returns
Want to exchange or return a part? We offer 30 day hassle-free returns.